3,761
edits
Be sure to read our policy on citing sources before editing!
(→Banjo-Kazooie: alphabetized) |
m |
||
Line 98: | Line 98: | ||
|align=center|1 | |align=center|1 | ||
|- | |- | ||
|align=center|[[File:Green Spooko sprite.png]] | |align=center|[[File:Green Spooko sprite.png|100x100px]] | ||
|align=center|[[Spooko]] | |align=center|[[Spooko]] | ||
|align=center| | |align=center|2 | ||
|- | |||
|align=center|[[File:Red Spooko sprite.png|100x100px]] | |||
|align=center|[[Spooko]] | |||
|align=center|2 | |||
|} | |} | ||